Masun Super-Liiga turnauksen aikataulut 15.-17.1.2016.

 

Alla turnauksen otteluohjelma ja muut tapahtumat. Pelit pelataan täysiaikaisina peliajalla 4 x 10 minuuttia.     
Pelien lisäksi joukkueille on varattu lauantaina aamuksi aika aamuharjoittelulle sekä     
mahdollisuus suljetuin ovin ottelun läpikäyntiin ruokalarakennuksessa omilla vuoroilla.     

 

Lisätietoja tarvittaessa Pekka Hartikaiselta.  

16.11. Lauantai - Pelit

11:00     VILPAS  -   HONKA    
12:30    TUNMKY  -  KARHU    
14:00    MASU  -  HONKA    
15:30    EBT -   KARHU    
17:00     MASU  -  TUNMKY    
18:30    EBT -  VILPAS    
 

17.1. Sunnuntai - Pelit

9:30        KARHU -  VILPAS

11:00      TUNMKY - EBT

12:30      KARHU - HONKA

14:00      MASU - VILPAS

15:30      HONKA - TUNMKY

 

15.1. Perjantai - Pelit

18:00        MASU  -  KARHU    
19:30        TUNMKY -   VILPAS    

16.11 Lauantai - Muut tapahtumat        

9:00      Aamusali              Vilpas/TuNMKY   (ruokala/halli)
10:00    Aamusali              Karhu/MaSu         (ruokala/halli)
12:30    Suljettu sali        VILPAS                      (ruokala)
14:15     Suljettu sali        TUNMKY                   (ruokala)
14:45    Suljettu sali       KARHU                        (ruokala)
15:30    Suljettu sali       MaSu                          (ruokala)
17:00     Sali                          Karhu    
18:45    Sali                          MaSu    
19:15     Sali                         TuNMKY    
20:00    Sali                         Vilpas